Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aixam scouty r ogłoszenia Samocholand.pl

aixam scouty r

Jednym z nowoczesnych pojazdów przeznaczonych dla nieletnich kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B1 jest Aixam Scouty R. Opisywany mikrosamochód jest pojazdem mechanicznym, który może przypominać popularnego Smarta. Posiada on również miejsce dla 2 osób i małą przestrzeń bagażową, jednak nie jest to auto z silnikiem o dużej pojemności i mocy. Dzięki temu, że spełnia ono standardy bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej, może być bezpiecznie stosowane przez młodych kierowców.


Aixam Scouty R to mały samochód ze zdejmowanym dachem, który nadaje się do stosowania jako środek transportu zapewniający dojazd do szkoły, pracy lub w inne miejsce na terenie miejskim. Prezentowany mikrosamochód jest wyposażony w silnik diesla lub benzynowy o mocy 5 koni mechanicznych. Jednostka napędowa tego typu osiąga prędkość 45 km/h, więc praktycznie niemożliwe jest przekraczanie dozwolonych prędkości panujących w miastach i na trasach. Istnieją też mocniejsze wersje osiągające prędkość 93 km/h.


Samochód Aixam Scouty R charakteryzuje się również bardzo bogatym wyposażeniem. Auto posiada automatyczną skrzynię biegów, radio CD, centralny zamek, tylne czujniki parkowania, elektryczne szyby oraz lampy LED. Dzięki takiemu sprzętowi jazda samochodem jest nie tylko wygodna, ale również bardzo bezpieczna.


Wiadomo nie od dziś, że najmłodsi użytkownicy takiego samochodu często mają ograniczone środki finansowe. Prezentowany model jest jednak rozwiązaniem ekonomicznym, ponieważ silnik spala około 3 litrów paliwa na 100 km.

Tagi: Aixam Scouty R ogłoszenia, samochody Aixam Scouty R, sprzedam Aixam Scouty R, kupię Aixam Scouty R, nie Aixam Scouty R allegro, nie Aixam Scouty R olx, nie Aixam Scouty R otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt