Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aixam roadline ogłoszenia Samocholand.pl

aixam roadline

Aixam Roadline jest kolejnym pojazdem francuskiej firmy znanej z dostarczania swoim klientom innowacyjnych rozwiązań w postaci małych pojazdów dla nieletnich kierowców z prawem jazdy kategorii B1. Prezentowany model był produkowany w latach od 2009 do 2014. Jest to nowoczesny samochód dla 2 osób, który dodatkowo posiada niewielką przestrzeń bagażową. Auto to jest idealne dla uczniów dojeżdżających do szkół oraz osób bez prawa jazdy, które poszukują niezawodnego środka transportu do pracy, szkoły, na zakupy, itp.


Prezentowany model o nazwie Aixam Roadline jest zasilany silnikiem diesla o pojemności 0.4 litra, więc nie różni się on pod tym względem od innych aut tego typu. Taka jednostka napędowa charakteryzuje się mocą 5 koni mechanicznych i pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości na poziomie 45 km/h. Jest to auto typu hatchback wyposażone w automatyczną skrzynię biegów.


Aixam Roadline jest samochodem wyposażonym w nowoczesne systemy zapewniające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki temu spełnia on wymagania Unijne dotyczące pojazdów przeznaczonych dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B1. Na rynku dostępne są również wersje Roadline o pojemności 0.5 litra, które charakteryzują się większą mocą oraz wyższą prędkością maksymalną. Takie pojazdy spisują się dobrze nie tylko w mieście, ale również w trasie, która niekoniecznie musi być krótka. Ważnym atutem opisywanego samochodu jest niski poziom spalania paliwa, który stoi na poziomie około 3 litrów na 100 km. Jest to więc wygodne, bezpieczne i ekonomiczne autko.

Tagi: Aixam Roadline ogłoszenia, samochody Aixam Roadline, sprzedam Aixam Roadline, kupię Aixam Roadline, nie Aixam Roadline allegro, nie Aixam Roadline olx, nie Aixam Roadline otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt