Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aixam crossover ogłoszenia Samocholand.pl

aixam crossover

Aixam Crossover jest jednym z wielu projektów firmy Aixam zajmującej się produkcją samochodów przeznaczonych dla 16-latków posiadających prawo jazdy kategorii B1. Model Crossover jest kontynuacją modelu Crossline. Jest to pewnego rodzaju odświeżona wersja tego modelu. Opisywany pojazd można określić mianem miejskiej terenówki dla młodych użytkowników.


Prezentowany samochód został wprowadzony na rynek w 2010 roku. Nadwozie jest wykonane z solidnego tworzywa sztucznego wspieranego na aluminiowej ramie. Pojazd jest wyposażony w nowoczesne systemy ABS, czujniki parkowania, szyby elektryczne, centralny zamek, automatyczną skrzynię biegów, radio, aluminiowe felgi oraz wiele innych udogodnień wpływających na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Oczywiście jest to pojazd dla dwóch osób, który oprócz tego posiada przestrzeń bagażową o pojemności 1200 litrów.


Podstawowa wersja modelu Aixam Crossover jest wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 0.4 litra o mocy 5,4 koni mechanicznych. Dużym atutem jest niski poziom spalania paliwa. Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć ten pojazd to 45 km/h. Spełnia więc on normy bezpieczeństwa, dzięki którym może być użytkowany przez nieletnich posiadaczy prawa jazdy kategorii B1.


Istnieją również mocniejsze wersje silnikowe Aixam Crossover GT oraz GTR. Wersja GT charakteryzuje się mocą 15,2 koni mechanicznych (85 km/h), a GTR 20,4 koni mechanicznych (98 km/h). Są to więc wersje, które można stosować nie tylko w mieście, ale również na trasach i w terenie.

Tagi: Aixam Crossover ogłoszenia, samochody Aixam Crossover, sprzedam Aixam Crossover, kupię Aixam Crossover, nie Aixam Crossover allegro, nie Aixam Crossover olx, nie Aixam Crossover otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt