Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aixam crossline ogłoszenia Samocholand.pl

  • Sprzedam » Aixam
  Rok produkcji:
  2014
  Przebieg:
  32000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  400 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

aixam crossline

Kolejnym bardzo interesującym pojazdem francuskiej firmy Aixam jest model znany pod nazwą Aixam Crossline. Tak jak w przypadku innych modeli, jest to samochód zaprojektowany z myślą o osobach, które nie posiadają prawa jazdy, a chciałyby zapewnić sobie wygodny środek transportu umożliwiający jazdę w trasie lub po mieście.


Samochody marki Aixam Crossline są pojazdami napędzanymi silnikami o pojemności 0.4 litra. Dostępne są zarówno wersje benzynowe, jak i dieslowskie. Efektem zastosowania jednostek napędowych o tak małej pojemności jest niska prędkość maksymalna stojąca na poziomie 45 lub 93 km/h. W przypadku prędkości 45 km/h, pojazd nadaje się do stosowania na krótkich trasach miejskich, jednak po odblokowaniu do prędkości 93 km/h istnieje możliwość użytkowania go w trasie.


Należy zapamiętać, że opisywany model o nazwie Aixam Crossline jest samochodem w stylu SUV. Oznacza to, że będzie radził sobie dobrze w terenie, jednak wiadomo, że nie będzie dorównywał tradycyjnym pojazdom SUV charakteryzującym się o wiele większą mocą silników. Prezentowany model Aixama nie może pochwalić się tak dużą mocą (stoi ona na poziomie około 5 koni mechanicznych). W związku z tym głównym zastosowaniem tego auta jest pokonywanie dróg miejskich oraz krótkich i średnich tras.


Tak jak inne wersje, również Aixam Crossline posiada 2 miejsca, więc nie jest to auto rodzinne. Dzięki swoim niskim osiągom oraz spełnianiu norm bezpieczeństwa, pojazd ten może być użytkowany przez posiadaczy prawa jazdy kategorii B1 oraz karty motorowerowej.

Tagi: Aixam Crossline ogłoszenia, samochody Aixam Crossline, sprzedam Aixam Crossline, kupię Aixam Crossline, nie Aixam Crossline allegro, nie Aixam Crossline olx, nie Aixam Crossline otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt