Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aixam coupe ogłoszenia Samocholand.pl

aixam coupe

Aixam Coupe jest kolejnym modelem francuskiego pojazdu przeznaczonego dla osób, które nie posiadają prawa jazdy. Jest to auto o małej pojemności, które osiąga niską prędkość maksymalną. Nadaje się ono do jazdy miejskiej i może być użytkowane przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B1 lub kartę motorowerową. Oznacza to, że do użytkowania tego auta nie trzeba nawet mieć skończonych 18 lat.


Tak jak inne wersje Aixama, również ten model jest zasilany silnikiem Kubota. Jest to dieslowska jednostka napędowa o pojemności 0.4 litra. Charakteryzuje się ona niskim poziomem spalania paliwa (około 3 litry na 100 km). Jest to więc wygodne, ekonomiczne auto miejskie dla 2 osób. Można go użytkować jako środka transportu do pracy, szkoły lub w inne miejsca, które nie są znacznie oddalone od punktu rozpoczęcia jazdy.


Oczywiście wnętrze tego pojazdu nie różni się niczym od wnętrz tradycyjnych samochodów. Posiada on bogate wyposażenie zwiększające bezpieczeństwo, a także komfort jazdy. Między innymi modele Aixam Coupe są wyposażone w radio z odtwarzaczem płyt CD.


Moc jednostek napędowych w tych samochodach nie przekracza poziomu 5 koni mechanicznych. Auto osiąga maksymalną prędkość 45 km/h charakterystyczną dla pojazdów, takich jak motorowery lub skutery. Oczywiście pojazd ten nie służy jako auto rodzinne, ze względu na 2 miejsca i ograniczoną przestrzeń bagażową, jednak jego osiągi w mieście są przyzwoite, a dodatkowym atutem jest niskie spalanie paliwa oraz ekonomiczny charakter tego auta.

Tagi: Aixam Coupe ogłoszenia, samochody Aixam Coupe, sprzedam Aixam Coupe, kupię Aixam Coupe, nie Aixam Coupe allegro, nie Aixam Coupe olx, nie Aixam Coupe otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt