Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

aixam a721

 • Aixam A721 Pierwszy właściciel,Bezwypadkowy, 6KM

  Mam do sprzedania samochód Aixam A721 z 1998 r. Cena do negocjacji . Napęd na przód. Ogranicznik prędkości . Zadbany . Sprawny . Pierwszy właściciel.Bezwypadkowy.
  10699
  PLN
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  65542 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  6 KM
  Poj. silnika:
  400 cm3
  Skrzynia:
  automatyczna

Jaka jest historia marki aixam a721?

Aixam A721 to dość nietypowy francuski projekt obejmujący samochód osobowy przeznaczony do jazdy miejskiej. Jest to 2-osobowy samochód, który swoją konstrukcją może przypominać Smarta jednak różnice pomiędzy tymi pojazdami są znaczne. Główną i najważniejszą cechą tego modelu jest fakt, że pojazd ten może być użytkowany przez osoby, które nie posiadają prawa jazdy. Konieczne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B1 lub karty motorowerowej, a wiadomo, że uprawnienia te można uzyskać o wiele łatwiej niż zwykłe prawo jazdy kategorii B.


Opisywany pojazd nadaje się do stosowania przez osoby, którym zależy na wejście w posiadanie środka transportu, który zapewni dojazd do pracy, szkoły, na zakupy, itp. Jest to typowe auto miejskie o bardzo małej pojemności, więc nie nadaje się ono do jazdy w trasie, a ze względu na małą liczbę miejsc, nie jest to pojazd o charakterze rodzinnym.


Samochody marki Aixam A721 są dostępne z silnikami o pojemności 0.4, a także 0.5, jednak na polskim rynku o wiele częściej można spotkać się z tymi modelami posiadającymi jednostki napędowe 0.4 litra. Charakteryzują się one mocą zaledwie 5 koni mechanicznych. Aixam A721 to samochód typu hatchback z napędem na przednią oś. Jest to pojazd napędzany olejem napędowym. Cechą charakterystyczną tego pojazdu jest ograniczona prędkość maksymalna, dzięki której możliwe jest użytkowanie tego auta przez posiadaczy prawa jazdy B1 oraz karty motorowerowej. Ze względu na małą pojemność silników, samochód ten spala małe ilości paliwa.

Czy na portalu Samocholand mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu aixam a721?

Dodawanie ogłoszeń samochodowych na sprzedaż w kategorii Aixam A721 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Aixam A721
Ocena marki: 4.9 / 5 W oparciu o 50 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt