Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

acura rl ogłoszenia Samocholand.pl

acura rl

Pojazd znany pod nazwą Acura RL jest typowym autem luksusowym przeznaczonym dla osób, którym zależy nie tylko na bardzo dobrych osiągach, ale również na bogatym wyposażeniu zwiększającym nie tylko bezpieczeństwo i dynamikę, ale również komfort jazdy. Pojazd ten jest dostępny w wersjach sedan i jest to następca modelu Acura Legend. W dalszej produkcji został on zastąpiony modelem Acura RLX.


Pojazd pierwszej generacji znany jako Acura RL KA9 był produkowany w latach 1996-2004. Samochód ten jest wyposażony w bardzo dynamiczny silnik V6 o pojemności 3.5 litra oraz w 4-biegową automatyczną skrzynię biegów. W 1998 roku auto przeszło face lifting, a w 2000 roku wprowadzono większy i lepszy system nawigacji. Pojazd jest wyposażony w wiele dodatkowych udogodnień, takich jak na przykład radio satelitarne.


Pojazdy drugiej generacji są znane jako Acura RL KB1 oraz KB2. Samochód ten produkowano w latach od 2004 do 2012. W modelach produkowanych od 2004 do 2008 roku stosowano silnik o pojemności 3.5 litra (tak jak w generacji pierwszej). W latach 2009-2012 zastosowano silnik 3.7 litra. Pierwsza wersja silnika charakteryzowała się mocą 290 koni mechanicznych, a wersja 3.7 posiadała moc 300 koni mechanicznych. W porównaniu z poprzednikiem zdecydowano się na zwiększenie przełożeń w automatycznej skrzyni biegów (5 lub 6 przełożeń w zależności od wybranej wersji). Oczywiście tą generację charakteryzuje również bardzo wiele udogodnień oraz niezwykle bogate wyposażenie, które wpływa pozytywnie na komfort i bezpieczeństwo podróżowania.

Tagi: Acura RL ogłoszenia, samochody Acura RL, sprzedam Acura RL, kupię Acura RL, nie Acura RL allegro, nie Acura RL olx, nie Acura RL otomoto

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt