Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 1.05.2017 · 0 komentarzy · 543 wyświetleń

Toyota Auris – niezawodność i przemyślane rozwiązania technologiczne

Toyota Auris jest samochodem o dynamicznej linii i przestronnej kabinie. Najnowsza odsłona modelu uwzględnia również hybrydowy napęd, a nie tylko zaawansowane silniki benzynowe i Diesla.

Toyota Auris drugiej generacji została zaprezentowana na targach we Frankfurcie (2012 r.). Pojawiła się wówczas w wersji nadwoziowej kombi i hatchback. Roku później na rynek trafiła wersja sedan tego modelu.

Face lifting w 2015 r. i zmiany w zakresie jednostek napędowych

W duchu konkurencji producent zdecydował się na przeprowadzenie face liftingu tego modelu. Konstruktorzy uznali, że na popularność modelu korzystnie wpłynie zastosowanie nowych reflektorów w technologii LED i nowej atrapy chłodnicy. Auto uzyskało dzięki temu nieco inną stylistykę nadwozia, a w gamie jednostek napędowych znalazły się nowe silniki spełniające norę Euro 6.

Trudno je zignorować

Model lubi być w centrum uwagi. Jego dynamiczna linia połączona z pełnymi lampami typu LED przykuwa wzrok! Dodatkowymi detalami wpływającymi na bardzo stylowy wygląd modelu są przyciemniane szyby oraz aluminiowe felgi o wielkości 17 cali. Toyota Auris należy do najbardziej bezpiecznych kompaktowych aut – zawdzięcza to rozwiązaniu Toyota Safety Sense.

Wyposażenie kabiny i pojemny bagażnik

Wśród rozwiązań szczególnie docenianych przez kierowców można wymienić między innymi bogate wyposażenie obejmujące automatyczną klimatyzację oraz multimedialny system Toyota Touch 2. Kierowca może korzystać z kamery cofania oraz z funkcji Bluetooth.

Systemy nagłośnienia JBL

Wśród przemyślanych rozwiązań technologicznych można wymienić systemy nagłośnienia JBL. Głośniki są dopasowane doskonale do wnętrza pojazdu. Dzięki temu zapewniają one wysoką jakość dźwięku. Rozmieszczono je w siedmiu punktach kabiny. W zestawie znajdują się dwa duże głośniki niskotonowe, które poprawiają rozpraszanie dźwięku. Dodatkowym plusem jest zastosowanie subwoofera z magnesem neodymowym – obudowa tego głośnika poprawia wydajność basów. Wspomniany system nagłośnienia JBL jest sprawdzonym rozwiązaniem – od 1996 r. wykorzystuje się go w modelach Toyoty.

Znajdź oferty Toyoty Auris dostępne na wtórnym rynku. Więcej informacji pod tym adresem, gdzie użytkownicy publikują swoje oferty sprzedaży różnych modeli aut osobowych i nie tylko! Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć dokładnie to, co cię interesuje.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt