Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 8.01.2018 · 0 komentarzy · 814 wyświetleń

Skoda Kodiaq Coupe trafi do Europy

Skoda Kodiaq Coupe dopiero w 2019 r. lub w 2020 r. trafi na rynek. Niemniej już w 2017 r., podczas konferencji w Chinach, Skoda potwerdziła oficjalnie, że pracuje nad nowym, terenowym coupe.

Terenowe auto będzie oparte na modelu SUV Kodiaq i będzie nosić nazwę Skoda Kodiaq Coupe. Design został już zwizualizowany przez węgierskiego grafika, który kierował się przede wszystkim na zaprezentowanych wcześniej modelach koncepcyjnych.

Jak będzie wyglądał Coupe od Skody?

Węgierski grafik sugeruje, że samochód będzie miał opadającą linię dachu, będzie niższy od modelu podstawowego, na którym bazuje. Węgierski grafik opowiada się także za tym, że Skoda zmieni kształt reflektorów. Według jego wizji w nadkolach zostaną umieszczone alufelgi, które są znane z linii bardziej sportowych aut.

Czy Skoda Kodiaq Coupe pojawi się w Europie?

Pierwotnie Skoda planowała wprowadzenie Skody Kodiaq Coupe tylko na rynku chińskim. Niemniej nie jest wykluczone, że VW zezwoli także na wprowadzenie tego modelu na rynek europejski.

Obecnie na wtórnym rynku trudno nawet o Skodę Kodiaq. Inne modele tej marki znajdziesz na giełdzie motoryzacyjnej samochody.io.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt