Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 1.08.2018 · 0 komentarzy · 352 wyświetleń

Samochód terenowy jako dostawczak

Oczywiście samochody, które są uznawane potocznie za terenówki, są znacznie bardziej pojemne od samochodów klasy miejskiej. Jednak jeszcze nie było takiego auta, który od samego początku, były dostosowany do przewożenia towaru. Obecnie mają być takie modele samochodów niemalże na porządku dziennym. Takim modelem przerobionym ma być Land Cruiser, który zostanie wprowadzony przez Toyotę.

Czym będzie wyróżniać się zmieniony model Land Cruisera? Przede wszystkim tym, że podróżować nim będą mogły jedynie 2 osoby jednocześnie. Za kierowcą i pasażerem, będzie znajdować się specjalna kratka, która typowa jest dla samochodów dostawczych. Jednocześnie, wyróżnikiem nowego modelu są koła o średnicy 17 cali. Obecnie już można zmienioną wersję zakupić na Wyspach Brytyjskich.

Terenowa Toyota będzie posiadać również nieco zmienioną nazwę. Ponieważ model będzie nazywać się Land Cruiser Utility. Oczywiście nie będzie można liczyć aż na tak bogate wyposażenie, jak w przypadku tradycyjnej terenówki. Auto ma być przede wszystkim w pełni funkcjonalne i służyć do przewożenia różnych produktów.

Zamiast tylnej kanapy, znajduje się przestrzeń przeznaczoną do przewożenia różnych przedmiotów. Dzięki temu za jednym zamachem możemy przewozić nawet do 756 kilogramów. Jednocześnie maksymalna pojemność bagażnika w przypadku wersji pięciodrzwiowej, osiąga wartość 2216 litrów. Dostępna w sprzedaży jest również Toyota trzydrzwiowa o pojemności bagażnika na poziomie 1574 litrów. Okazuje się, że w przypadku oby wersji, nie będzie najmniejszego problemu z doczepieniem przyczepki o ładowności do 3 ton.

Wygląd nowej Toyoty będzie od razu zauważalny. Przede wszystkim wyróżniają ją 17-calowe stalowe felgi. Przy okazji, poprawiono wygląd, a właściwie zmieniono konstrukcję zderzaków. Dzięki temu auto jest jeszcze lepiej dostosowane do jazdy w terenie.

Mimo uboższego wyposażenia, samochód terenowy ze wskazaniem na przewożenie ładunku, jest jak najbardziej wyposażony w tempomat, klimatyzację, czy też system audio wraz z zestawem Bluetooth. Bezpieczeństwo jazdy ma zapewniać komplet poduszek, kontrola trakcji, czy też ABS.

Jest to samochód, który na pewno zapewni nam dynamiczną jazdę. Ponieważ Diesel o pojemności 2,8 l i mocy 175 KM brzmi bardzo imponująco. Skrzynia z sześcioma biegami, pozostaje jednak manualna. Ale to na pewno nie jest żadna przeszkoda dla osób, które chcą się dostać w różne miejsca, nawet te z pozoru najmniej dostępne.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt