Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 28.04.2020 · 0 komentarzy · 251 wyświetleń

Pochodzi z Chin ! Luksusowy van - VW Viloran

Chiny dostają ładniejszego VW Sharan: Volkswagen „Viloran”, we współpracy z chińskim producentem SAIC, wprowadza na rynek ekscytującą mieszankę furgonetki i kombi - z przesuwanymi drzwiami i maksymalnie siedmioma siedzeniami. Ich układ jest szczególny, ponieważ dwóch pasażerów ma miejsce w drugim i dodatkowe trzy osoby w trzecim rzędzie siedzeń.
Furgonetka również optycznie podąża inną ścieżką niż nieco ostrzejszy Sharan: chromowany przód przypomina SUV VW Touareg, widok z boku jest zdominowany przez masywne elektryczne przesuwne drzwi, a ekstremalnie zredukowane tylne światła połączone są chromowaną rozpórką z tyłu.

Luksusowe wyposażenie 

We wnętrzu wszystkie siedzenia są ogrzewane, wentylowane i wyposażone w funkcję masażu.

VW Viloran to największa seria uniwersalnej platformy MEB Volkswagena. Ma dumną długość 5,35 metra, szerokość 1,97 metra i wysokość 1,78 metra. Duże wymiary i rozstaw osi wynoszący 3,18 metra są przede wszystkim korzystne dla miejsca na nogi - ponieważ furgonetka ma przewozić pasażerów z punktu A do punktu B w dość luksusowy sposób. Na przykład wszystkie siedzenia są pokryte skórą i wyposażone w funkcje ogrzewania, wentylacji i masażu. W drugim rzędzie znajdują się pojedyncze fotele z elektrycznymi podnóżkami. Kokpit jest dostępny w pełni cyfrowy na życzenie. Duży panoramiczny wyświetlacz zajmuje środek deski rozdzielczej, po bokach dużych jednostek wentylacyjnych. Jednostka klimatyzacji pod spodem jest wrażliwa na dotyk i wygląda bardzo futurystycznie na zdjęciach. Lista dostępnych systemów asystujących dla Viloran jest długa, między innymi VW oferuje system ostrzegania o korku i zjechaniu z pasa, a także w pełni automatyczny parking.

Silniki i wprowadzenie na rynek 

Wybór silnika jest możliwy do zarządzania: są dwa dwulitrowe silniki benzynowe. Wersja podstawowa wytwarza 184 KM i moment obrotowy 320 Nm, mocniejszy silnik wytwarza 220 KM i 350 Nm. Siedmiobiegowa skrzynia DSG przenosi moc na przednie koła, nie ma napędu na wszystkie koła. Ale luksusowy van jest dość tani. W Chinach wprowadzenie na rynek planowane jest na maj 2020 r., Później samochód będzie również oferowany w Rosji.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt