Nie ważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 28.03.2019 · 0 komentarzy · 81 wyświetleń

Mitsubishi Outlander (2019) – nowa generacja SUV-a na polskim rynku

Mitsubishi Outlander (2019) zadebiutował w polskich salonach samochodowych w październiku 2018 r. Model posiada 7 – osobowe wnętrze z bogatym wyposażeniem oraz szereg systemów bezpieczeństwa.

Mitsubishi Outlander jest SUV-em wyróżniającym się górną osłoną chłodnicy, nowymi elementami stylizacyjnymi na dole zderzaków z tyłu i przodu. Model posiada 18 – calowe, aluminiowe obręcze kół o nowym wzorze. Przednie reflektory – światła mijania i światła drogowe zostały wyposażone w diody LED.

W nowej odsłonie japońskiego SUV-a poprawiono precyzję prowadzenia auta, co było możliwe do osiągnięcia dzięki zmianie charakterystyki przekładni kierowniczej. Tylne amortyzatory otrzymały większą średnicę cylindra, co pozwoliło na zwiększenie siły tłumienia, a tym samym lepszy komfort podróżowania. Na komfort jazdy wpływa także lepsze wyciszenie kabiny pasażerskiej. Design wnętrza wygląda bardziej luksusowo, dzięki zastosowaniu lepszych jakościowo materiałów oraz srebrnych detali.

Do dyspozycji kierowcy pozostawiono funkcję AUTO umożliwiającą opuszczanie i podnoszenie szyb po naciśnięciu jednego przycisku. Przednie fotele są lepiej wyprofilowane niż w poprzednich wersjach. W wersji Instyle Plus CWT 4WD w kabinie pojawia się ambientowe oświetlenie w boczkach przednich drzwi.

Systemy bezpieczeństwa zastosowane w tym SUV-ie są bardzo liczne. Model posiada 7 poduszek bezpieczeństwa oraz 7 systemów bezpieczeństwa w standardzie. W wersji Instyle są dostępne dodatkowo system ograniczający skutki kolizji czołowych z funkcją wykrywania pieszych, system informujący o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system ostrzegania o niewidocznych pojazdach nadjeżdżających z tyłu oraz ultradźwiękowy asystent ruszania. Kierowcy z pewnością pomoże zestaw kamer 360 stopni z widokiem dookoła pojazdu, obejmujący kamerę cofania (tylna) kamerę przednią umieszczoną na atrapie chłodnicy oraz boczne kamery pod lusterkami bocznymi.

Mitsubishi Outlander nowej generacji posiada system Smartphone Link Display Audio, który pozwala na połączenie wyświetlacza dotykowego (7 – calowego) z systemem audio. Za jego pośrednictwem kierowca może odczytywać informacje nawigacyjne związane z aktualnymi warunkami ruchu drogowego. System łączy się ze smartfonem, więc kierowca może odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, czytać wiadomości SMS i słuchać muzyki.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt