Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 13.07.2019 · 0 komentarzy · 152 wyświetleń

Mazda 6 – luksusowe, japońskie auto

Mazda 6 należy do modeli japońskiej marki cieszących się w Polsce dużym zainteresowaniem. Po zmianach wprowadzonych w ramach liftingu model stał się bardziej luksusowy i lepiej wyposażony. Wprowadzone modyfikacje doprowadziły do poprawy komfortu jazdy oraz poprawy estetyki wnętrza, ze względu na zastosowanie materiałów wykończeniowych lepszej jakości.

Nadwozie Mazdy 6 zmieniło się w niewielkim stopniu. Zmiany objęły przedni i tylny pas. Na przodzie został umieszczony nowy, niżej schodzący grill podkreślający masywność sylwetki. Obok standardowych reflektorów z technologią LED pojawiły się światła przeciwmgielne. Znacznie więcej zmian producent wprowadził w odniesieniu do wnętrza pojazdu.

Bez zmian pozostała jedynie kierownica i drobne elementy wykończenia. Na kokpicie pojawił się wyświetlacz o przekątnej 7 cali prezentujący zestaw wskaźników. Wyświetlacz może być odpowiednio konfigurowany przez kierowcę. Zmianie uległ także 8 – calowy ekran umożliwiający obsługę ekranu multimedialnego. Kabina została wykończona wstawkami wykonanymi z drewna Sen oraz luksusową skórą Nappa – w bogatszych wersjach wyposażenia.

Mazda 6 po liftingu została wyposażona również w zestaw kamer 360 stopni prezentujący obraz wokół samochodu oraz przezierny wyświetlacz HUD, który będzie prezentował informacje bezpośrednio na przedniej szybie, a nie tylko na dodatkowej szklanej płytce.

Wśród zmian wprowadzonych w ramach liftingu znalazły się także modyfikacje wprowadzone w odniesieniu do zawieszenia, które będzie lepiej wyciszało i tłumiło drgania korzystnie wpływając przy tym na komfort jazdy. Mazda jest modelem dbającym o wrażenia za kierownicą. Dlatego w ramach liftingu producent wprowadził nowy sposób montażu przekładni kierowniczej powodujący, że układ jest bardziej czuły na gesty kierowcy, który zyskuje dzięki temu lepsze wyczucie samochodu.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt