Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 28.04.2020 · 0 komentarzy · 223 wyświetleń

Huracan w stylu wojskowym na sprzedaż

Lamborghini to nie okazja! Dotyczy to również podstawowego Lambo, Huracán.

Wiosną 2014 roku Lamborghini Huracán pojawił się na rynku jako następca Gallardo, który odniósł ogromny sukces w warunkach Lambo. Nowy samochód sportowy V10 z silnikiem środkowym został zaprojektowany przez Filippo Periniego, a jego ostre krawędzie sprawiają, że natychmiast rozpoznaje się go jako Lamborghini. Po stronie silnika polega on na rozwiniętym 5,2 litra, naturalnie wolnossącym silniku V10 od Gallardo, który w Huracanie dostarcza standardowo 610 KM i 560 Nm. Wystarczająco, aby przyspieszyć podstawowy model do świata Lamborghini do 100 km / hw 3,2 sekundy i do 200 km / hw imponującym 9,9 sekundy. Koniec jest tylko przy maksymalnej prędkości 325 km / h. W końcu osoby odpowiedzialne za Lamborghini nie znają ograniczenia Vmax!

Huracán Spyder istnieje na rynku od początku 2016 roku

Na początku 2016 roku Włosi wprowadzili otwartą wersję Huracán: Lamborghini Huracán LP610-4 Spyder. Podobnie jak coupé, jest napędzany przez wysokoobrotowy  V10 o mocy 610 KM. Z powodu nieco wyższej masy wartości przyspieszenia (0-100 km / hw 3,4 sekundy, 0-200 km / hw 10,2 sekundy) są minimalnie różnice. W zamian kierowcy Spyder mogą jeszcze lepiej słyszeć brutalny dźwięk V10 przy prędkościach ponad 8000 obr / min.
Dokładnie taki Huracán Spyder jest sprzedawany w salonie Lamborghini w Norymberdze. Nie jest to jednak gotowy egzemplarz, ale szczególnie uderzająco pikantny Huracán z wieloma opcjami. „Ad Personam” to wewnętrzny dział personalizacji Lamborghini, który zajmuje się wszystkimi możliwymi specjalnymi życzeniami od 2009 roku. Niezależnie od tego, czy jest to specjalna skóra, spersonalizowane logo czy efektowne matowe wykończenia - prawie żadne zamówienie nie jest zbyt długie, dopóki klient odpowiednio płaci za specjalne zamówienia.

Lakier „Ad Personam” za kilkadżiesiąt tysięcy

W przeciwieństwie do wielu marek, Lamborghini nie ma prostego konfiguratora online, który wyrzuca odpowiednie ceny. Zamiast tego pojazdy są konfigurowane bezpośrednio u dealera, tak że koszty wyposażenia specjalnego są trudne do zrozumienia. Dzięki różnym wpisom na forum informacje zawsze sączy się. Na przykład do grzesznie drogiego matowego lakieru. Lamborghini przedstawił program „Ad Personam” ogółowi społeczeństwa na targach NAIAS w Detroit w 2009 roku i od tego czasu dostarczył liczne prace Murciélago, Huracán i Aventador z lakierami matowymi. 

Nie potrzeba też okazji

Huracán Spyder oferowany w Norymberdze ma specjalną farbę „Ad Personam” „Verde Baca”, rodzaj matowej oliwkowej zieleni, która wcześniej mogła kosztować dodatkowo tysiące. Istnieje również wnętrze w kolorze „Arancio”, które zostało również zamówione w ramach programu „Ad Personam” i skoordynowane z pomarańczowymi przeszyciami. Połączenie matowej oliwkowozielonej farby i jasnopomarańczowego wnętrza z pewnością nie odpowiada wszystkim gustom, ale zdecydowanie przyciąga wzrok. Huracán został skonfigurowany z czarnymi 20-calowymi obręczami (Giano) i srebrnymi zaciskami hamulcowymi. Spyder został zbudowany w 2017 roku, pochodzi z pierwszej ręki i ma licznik 17 000 kilometrów.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt