Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!

Dariusz Korzeniowski · 21.08.2017 · 0 komentarzy · 314 wyświetleń

63 tysiące anulowanych zamówień na Teslę Model 3

Koncern Tesla rozpoczął dostarczanie Modelu 3, który był długo oczekiwany przez klientów. Kilka dni temu auta trafiły do pierwszych odbiorców, jednak pozostali muszą na razie czekać. Okazało się, że wielu klientów nie jest zadowolonych z tego, że czas oczekiwania jest długi.

Wielu niecierpliwych klientów anulowało zamówienia na Teslę Model 3

Elon Musk (szef Tesli) zapowiada stopniowe zwiększanie poziomu produkcji nowego modelu, jednak klienci, którzy dziś zdecydują się zamówić Model 3 będą musieli czekać długo, bo aż 12 do 18 miesięcy. Dla wielu osób okres ten jest zdecydowanie zbyt długi. Nic więc dziwnego, że wielu klientów, którzy wpłacili zaliczki, zdecydowało się wycofać swoje zamówienia.

Sytuacja jest poważna, ponieważ dotyczy aż 63 tysięcy zamówień, więc całkowita liczba samochodów zmniejszy się z 518 do 455 tysięcy egzemplarzy. Szef Tesli jednak nie przejmuje się tym i porównuje pojazd do ekskluzywnej restauracji, w której trzeba długo czekać na realizację zamówienia.

Przed końcem 2017 roku, koncern Tesla planuje osiągnięcie produkcji na poziomie 5 tysięcy samochodów tygodniowo, a w roku 2018 poziom ten ma zostać podwojony, więc wpłynie to z pewnością korzystnie na skrócenie czasu oczekiwania.

Należy dodać, że Tesla planuje również uruchomienie Modelu 3 z napędem na cztery koła, a w połowie 2018 roku rozpocznie się produkcja modeli, które zostaną przeznaczone na rynku poza Stanami Zjednoczonymi. Modele posiadające kierownicę po prawej stronie będą dostępne dla klientów dopiero w 2019 roku.

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@samocholand.pl

Kontakt